Zamykanie się tydzień z dwoma bardziej solidne Trades

15 sierpnia 2014

Kolejny dzień handlu na GBP / JPY. EUR / USD jest mój standby jak już wspomniano, ale zmiana rzeczy się trochę od czasu do czasu (tak jak w handlu inna, ale nie całkowicie różne, aktywów) może być w porządku. Monotonia jest handel jest naprawdę dobrą rzeczą w pewnym stopniu, że powtarzając to samo w kółko z powodzeniem pomaga ustalić konsystencję. A sama monotonia pomaga oswoić emocje handlową, która może okazać się tak zgubnych do własnego konta osobistego Czytaj tutaj i pewności siebie.

1. Po raz pierwszy miał poziom obrotowy 170.985 kierowane do opcji kupna, gdyż rynek wszedł do trendu spadkowego, aby rozpocząć rano. Poziom ten miał również 171.000 cały numer będzie dla niego. Biorę podejście do handlu, który wierzy w znaczenie zbiegu jeśli chodzi o konfiguracji próbnych handlu. Oznacza to, że im więcej masz zamiar na swoją korzyść w handlu, tym lepiej. Jeśli poziom cen wiąże się punkt obrotu w dodatku do liczby całkowitej, która będzie prawdopodobnie bardziej wytrzymałe poziom wsparcia lub oporu, niż tylko samego punktu obrotu.

Jednak 170,985 nigdy nie wchodziły w grę, a rynek odwrócone tuż przed liczby całkowitej. To teraz mówi było na 171.250, gdzie cena wpadł oporu. Wicks rozpoczął formowanie w okolicy i po czwartym knota w tej cenie, zwróciłem na poziomie oporu (ale regulować go kilka dziesiątych pip wyższe na następnej świecy) i zaczęły rozważa 171.250 opcji put.

05:25 Świeca utworzyło Doji na szóstym odrzucenia tym poziomie opcjeonline w ciągu ostatnich siedmiu pięciominutowych świecami. Gdy 05:30 Świeca zrobił to samo i ruszył w dół od 171.250 o kilka pipsów, byłem całkowicie pewny tego poziomu w handlu set-up. Ruch w dół 5:30 pomógł pokazać, że sprzedający miał trochę sił na tym poziomie. Po 171,250 ponownie dotknął na 5:35 świecy, mam do opcji put.

Ten handel poszło przeciwko mnie na 5:40 świecy, zamknięcie powyżej 171.250 i przenoszenie ponad trzy pipsów w niełaskę w jednym punkcie. Przez miałem szczęście dostać piękny czerwony zamknięcia świecy, która przesunęła się w dół siedem pipsów poniżej mojego punktu wejścia i zamknął się in-the-money około czterech oczek.

2. Po tym, poziom oporności została ustalona na 171.278, a poziom wsparcia utworzona poniżej na 171.177. Brak przeguby były stosowane w tych oznaczeń, oczywiście; po prostu historia cenę. To prawie zwyczaj w moim obrotu śledzić codzienne wzloty i upadki, a także jakiegokolwiek wsparcia lub oporu należy zauważyć, że w zawarto?? ostatnim czasie nastąpiło. Często Nigdy ich używać, ale po prostu okazać się pomocne, aby oznaczyć je z liniami.

Po ponownym teście 171.278, szukałem bardziej wyraźniejsze odrzucenia tego poziomu. Rynek zamknął się na poziomie tutaj i natychmiast zaczął padać na poniższym świecy. Więc tutaj nie jest brane handlu.

3. 171,177 badano krótko po handel 171,278 udało się zmaterializować według moich osobistych preferencji handlowych. 07:45 Świeca gwałtownie odbił 171.177. Oczywiście, jest to wynik, że chcę, aby wspierać ideę 171.177 gospodarstwie oraz o poziom solidności wspierania handlu set-up.

Gdy cena zeszła ponownie dotknąć 171.177 na 7:50 świecy, wziąłem opcję call na dotyk szczeblu w sprawie wygaśnięcia 8 rano.

Ten handel był pięć pipsów na korzyść w jednym punkcie. Ale jak każdy Opcje binarne handlu, to nigdy się aż do rzeczywistości. Nigdy nie wyszedł za, ale pod koniec I wygrał tylko zwykłe połowie jednego pipsa.

To przekształcony wyjątkowy tydzień, a jednym z niewielu http://www.opcjeonline.com tygodni w latach, w których mogę handlować wszystkie pięć kolejnych dni. Ogólnie rzecz biorąc, miałem 10/11 ITM, co oczywiście jest nie do utrzymania w dowolny sposób i jest blip statystycznych w bardzo podobny sposób, w jaki 5/11 ITM tydzień może być dla mnie. Ale z dobrych zestawów, wiele dobrych rzeczy.