Strategia Trading Versus Systemu Obrotu

Zbyt często słyszę od handlowców chluby, jak wielka jest ich system handlu. Jak to generuje ogromne zyski z gwarancją sygnałów. Równie często słyszę te same osoby opowiadają o tym, jak stracili tyłek i wymazane ich kont. Jeśli te kupcy mieli taki system dowód głupi to dlaczego tak często tracą tak duża, jak wygrać? Wszystko sprowadza się do systemu. Wielu inwestorów nie w pełni zrozumieć, co udany system handlu jest i jak to wygląda. Jest to znacznie więcej niż tylko narzędzia, strategię lub wskaźnik sukcesu. Udana System pozwala na wykonywanie zrównoważony, przyrostowe zyski, jednocześnie chroniąc swoje konto z tytułu złych.

Aby zrozumieć, co mówię zacznijmy od prostych definicji. Po pierwsze, co to narzędzie? Narzędzie to urządzenie lub wdrożenia wykorzystywane, aby wykonać zadanie. Dla binarnej opcji przedsiębiorcy może to oznaczać, kalendarz ekonomiczny, oscylator lub innej formy analizy technicznej. Narzędzia mogą być stosowane do pomiaru na rynku i można je stosować do styku dane i wyjście. Narzędzia nie są same w sobie strategię, ale to duża część tego, co strategia handlowa opiera się na. Weźmy na przykład MACD. MACD jest bardzo użytecznym i powszechnie szanowanym narzędziem handlu. Mierzy zbieżności i rozbieżności dwóch średnich ruchomych; przedsiębiorców używać go jako miara tempa rynków. Jednak na jego własne i bez planu lub kierunku tego narzędzia może dostarczyć tak wiele fałszywych sygnałów, jak to robi dobre.

Aby uniknąć fałszywych sygnałów i whiplashes należy zastosować strategię do swoich narzędzi. Czym jest strategia handlowa? Online słownika Webstera definiuje strategię jako staranny plan działania lub polityki mającej na celu osiągnięcie ogólnego celu lub cel, zwykle z czasem. Investopedia idzie na powiedzieć, że jest to plan ataku inwestorzy kierować swoje decyzje inwestycyjne. Plan ten opiera się na tolerancji ryzyka, indywidualnych celów i wymagań kapitałowych. Strategie mogą być oparte w całości lub w części na narzędzia lub grupy narzędzi, ale nadal nie jest to system same w sobie. Strategia mówi, co i kiedy w handlu, ale cały system będzie również powiedzieć, jak w handlu, utrzymując cały czas ten długoterminowego bezpieczeństwa konta na czele. Załóżmy odesłać do MACD. Sam w sobie jest to narzędzie, ale po zastosowaniu zestawu reguł do wskaźnika można przekształcić go w strategii. Niektóre wspólne zasady stosowane przy MACD są tylko brać trendów następujące sygnały i / lub tylko brać sygnały, gdy ceny aktywów są na lub w Odwied? t? stron? pobliżu ważnej linii wsparcia / oporu. Z biegiem czasu to prawdopodobnie będziesz doskonalić swoją strategię, jak można zdobyć doświadczenie.

Więc, co to jest Opcje binarne Trading System?

Teraz możemy dostać się do skorupy herbatnika. Co to jest system handlu? Najpierw niech odesłać do Webster. System jest regularnie interakcji lub niezależną grupę elementów tworzących jednolitą całość. Kiedy poszedłem do Investopedia aby zobaczyć, co mieli do powiedzenia w tej sprawie byłem wstrząśnięty, aby znaleźć największy definicji, wyjaśnień czy dyskusji na temat, jaki kiedykolwiek widziałem w tym miejscu. To dosłownie wziął stron i może być niezależna strona. Trzeba powiedzieć, że jest dużo wiedzieć o systemach transakcyjnych. W sercu choć są one tak samo jak Webster mówi, grupa interakcji części, które tworzą http://www.opcjeonline.com/opteck/ jedną całość. Pierwsze dwie części są narzędzia i strategia. Narzędzia do pracy, strategia kieruje ich ogólny cel, ale jest jeszcze jedna rzecz, opcjeonline brakuje.

Zarządzanie Money For Opcje binarne

Bez względu na to, jak je zdefiniować zarządzania pieniędzmi jest tym, co pozwala spać w nocy. Dzikie handlu, ryzykowne nawyki i, ośmielę się powiedzieć, że hazard … … jesteś pewien sposób do stracenia i może utrzymać się do późna martwiąc się o stratach. Zwłaszcza jeśli jesteś handlowych czynsz pieniądze, pieniądze spożywczy lub nawet gorzej datę pieniądze. zarządzania pieniędzmi jest w rzeczywistości system w swoim systemie. To dyktuje ile każdy handlowa będzie i ile Transakcji można dokonać w jednym czasie. Co najważniejsze to robi obie te rzeczy w sposób zapewniający konta nigdy nie jest w niebezpieczeństwie katastrofalnej stracie. Lubię używać regułę 2%. Kiedy po raz pierwszy rozpoczął się kiedyś regułę 1%, ale od tamtej pory zyskał tyle zaufania w moim systemie, że czułem się komfortowo zwiększając moje ryzyko. Reguła Procent pozwala zdefiniować tolerancję ryzyka i zastosować go do obrotu.

Realizacja regułę 2% oznacza, że ​​nigdy nie ryzykować więcej niż 2% na jednym handlu. Jako przykład załóżmy konto jest warte 2000 $. To nie jest nieuzasadnione kwoty zakładać newbie może otworzyć konto. Dwa procent z 2000 $ to 40 $. Oznacza to, że każdy handel nie może ryzykować więcej niż 40 $. Jeżeli nie ma ubezpieczenia handlową lub rabat z Na stronie partii maklera oznacza to brak handlu będzie więcej niż 40 $. Dopóki konta rośnie. Jako konto rośnie tak też, że 2%. Ostatecznie 40 $ będzie 100 $ i $ 400 lub więcej.

Jeśli twój broker posiada ubezpieczenie towarowego lub używasz broker z opcją Builder AnyOption lub jakiegokolwiek innego pośrednika, który pozwala rabat twoi Transakcji będzie nieco inna. Zakładając, że